Rezerwacja

W celu sprawdzenia dostępności miejsca skontaktuj się z nami telefonicznie (tel. 791 577 556) lub drogą elektroniczną na adres hotel.brys@gmail.com. Po zapoznaniu się z Regulaminem, prześlij do nas wypełniony Formularz pobytu psa w hotelu BRYŚ.

Pobierz formularz pobytu

Po otrzymaniu formularza o którym mowa powyżej zostanie do Państwa wysłany mail z potwierdzeniem wstępnej rezerwacji, kosztem pobytu oraz wysokością kaucji rezerwacyjnej i terminem jej wpłaty.

Z uwagi na potrzebę zminimalizowania stresu u psa podczas rozłąki z Państwem i konieczność zapewnienia mu jak największego komfortu podczas pobytu w hotelu, możemy zalecić przeprowadzenie wcześniejszej wizyty adaptacyjnej.

Wpłaty kaucji rezerwacyjnej można dokonać na nasz rachunek lub osobiście gotówką w hotelu. Dane do wpłaty na rachunek znajdują się w zakładce Kontakt i dojazd. W przypadku braku wpłaty kaucji w ustalonym terminie, rezerwacja jest automatycznie anulowana.

Kaucja wynosi 30% kosztów pobytu psa w hotelu. Odwołanie rezerwacji jest możliwe jedynie do 7 dni przed planowanym przybyciem psa do hotelu. Po tym terminie, każda rezygnacja wiąże się z zachowaniem przez hotel wpłaconej kaucji.