Rezerwacja wizyty

Przed dokonaniem rezerwacji terminu wizyty prosimy o zapoznanie się z Regulaminem. Rezerwacja wizyty jest równoznaczna z zapoznaniem się z treścią Regulaminu i akceptacją jego postanowień.

W celu skorzystania z usług pielęgnacyjnych należy telefonicznie (tel. 791 577 556) lub osobiście w salonie zarezerwować termin wizyty. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00 oraz w soboty w godzinach od 10.00 do 14.00 (po uzgodnieniu możliwość ustalenia innego terminu wizyty).

Przy umawianiu wizyty prosimy o informację, gdy:

  • jest to pierwsza wizyta psa u fryzjera (w celu rezerwacji większej ilości czasu dla Państwa psa),
  • pies wykazuje zachowania agresywne. W takim przypadku prosimy o zabranie na wizytę kagańca. Równocześnie zastrzegamy prawo odmówienia wykonania usługi.

Każdy pies korzystający z naszych usług powinien mieć aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie.

Ze względu na higienę i bezpieczeństwo innych psów, nie przyjmujemy do zabiegów pielęgnacyjnych psów z chorobami skórnymi oraz insektami (pchłami).

Nie przyjmujemy do zabiegów pielęgnacyjnych suczek w trakcie cieczki.

Prosimy o punktualne przybycie na wizytę.
W przypadku spóźnienia, zastrzegamy sobie prawo do odmówienia wykonania usługi. Dla każdego Klienta ustalany jest czas trwania wizyty, który jest niezbędny do właściwego wykonania zamówionych usług. Nawet kilkanaście minut Państwa spóźnienia może spowodować, że kolejny Klient będzie musiał czekać.

Gdyby coś nieprzewidzianego Państwu wypadło (co zawsze może się zdarzyć) i nie będziecie mogli skorzystać z usług w umówionym terminie, bardzo prosimy o jak najwcześniejsze poinformowanie nas o tym.


Przed wizytą

Zalecamy, aby pies nie był bezpośrednio po posiłku oraz, by wyjść z nim na dłuższy spacer w celu umożliwienia mu załatwienia wszystkich potrzeb fizjologicznych. Taki spacer będzie też korzystny dla psa, gdyż będzie trochę zmęczony i spokojniejszy podczas zabiegów pielęgnacyjnych.

Jeżeli pies nie będzie korzystał u nas z kąpieli, przed strzyżeniem musi być przez Państwa wykąpany i wyczesany nie wcześniej niż dzień przed wizytą.

Pies do trymowania powinien być co najmniej 2 tygodnie po kąpieli.


W trakcie wizyty

Dla dobra i bezpieczeństwa psa oraz w celu przeprowadzenia zabiegów pielęgnacyjnych w sposób jak najbardziej dla psa odpowiedni (np. rodzaj użytych kosmetyków), bezstresowy i komfortowy, koniecznie należy nas poinformować w przypadku, gdy pies:

  • ma problemy zdrowotne (z sercem, układem krążenia, układem oddechowym, narządami ruchu, choruje na padaczkę itp.),
  • ma rany, narośla lub blizny (w celu wyeliminowania możliwości podrażnienia lub skaleczenia zmiany),
  • jest na coś uczulony,
  • posiada miejsca na ciele, których dotyk jest dla niego wyjątkowo nieprzyjemny,
  • przejawia zachowania agresywne.