HOTEL DLA PSÓW

Informacje ogólne:

Hotel dla psów BRYŚ prowadzony jest w domu jednorodzinnym położonym w Bęczarce (koło Myślenic), w nieodległym sąsiedztwie drogi krajowej z Krakowa do Zakopanego, popularnie zwanej „Zakopianką”.

Dla gości hotelowych przygotowaliśmy indywidualne boksy w ogrzewanym pomieszczeniu. Pomieszczenia mieszkalne również są udostępniane naszym gościom. Przy domu znajduje się ogrodzony wybieg, gdzie psy przy sprzyjającej aurze mogą spędzać czas.

Ze względu na bezpieczeństwo i komfort gości hotelowych w jednym terminie przyjmujemy tylko 2 psy.

W ramach pobytu w hotelu każdemu psu zapewniamy codzienny spacer (30–40 min.) po okolicznych terenach z dala od ruchu drogowego.


Wyżywienie:

Na czas pobytu w hotelu właściciel psa winien zapewnić karmę suchą bądź mokrą, którą pies był dotychczas żywiony (nagła zmiana karmy jest niewskazana ze względów zdrowotnych). Przygotowując odpowiednią ilość karmy na pobyt, prosimy wziąć pod uwagę, że pies będzie aktywnie spędzał czas.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zakupienia przez nas wskazanej przez Państwa karmy (z wyjątkiem specjalistycznych karm weterynaryjnych).


Co zabrać na pobyt:
  • książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami oraz potwierdzeniem odrobaczenia,
  • karmę suchą lub karmę w puszkach na cały okres pobytu,
  • obrożę bądź szelki, smycz,
  • zgodnie z Państwa decyzją (nieobowiązkowo) ulubione zabawki, legowisko tj. przedmioty, które będą zapachem kojarzyły się z domem.

Ważne informacje:

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych psich gości na pobyt w hotelu przyjmujemy tylko psy zdrowe, w dobrej kondycji. W przypadku występowania choroby przewlekłej u psa należy nas o tym poinformować podczas rezerwacji pobytu.

Państwa pies powinien mieć aktualne szczepienia, być odrobaczony (max. 3 miesiące przed rozpoczęciem pobytu), zabezpieczony pod kątem kleszczy i pcheł. Suczka nie może być w trakcie cieczki.

Nie przyjmujemy psów agresywnych, z lękiem separacyjnym i skłonnością do niszczenia oraz wokalizowania podczas nieobecności opiekuna (np. w nocy).

Aby obejrzeć Pensjonat bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.